polskie

Michał Wi¶niewski

Michał Wi¶niewski

Biografia

Michał Wi¶niewski urodził się 9 wrze¶nia 1972 roku w Łodzi. Posiada obywatelstwo polskie i niemieckie ? czę¶ć dzieciństwa spędził w Niemczech, gdzie skończył szkołę ¶redni±. Po osi±gnięciu pełnoletno¶ci wrócił do Polski. Pocz±tkowo zajmował się różnymi pracami, aż w roku 1995 założył wraz z Jackiem Ł±gw± i Magd± Femme grupę Ich Troje. Zespół zacz±ł odnosić sukcesy w 2001 roku, gdy hitem stała się piosenka Powiedz.

Największe emocje budzi prywatne życie artysty. Michał Wi¶niewski był trzykrotnie żonaty. Magda Femme, z któr± Wi¶niewski rozstał się 2001 roku była założycielk± i pierwsz± wokalistk± grupy. Marta ?Mandaryna? Mandrykiewicz, żona Wi¶niewskiego w latach 2002-2006 to tancerka i choreografka zespołu. Para ma dwójkę dzieci: Xaviera Michała i Fabienne Martę. Trzeci± żon± artysty została w 2007 roku wokalistka Ich Troje Anna ¦wi±tczak. Para ma dwie córki: Etiennette Annę i Vivienne Viennę. Obecnie s± w trakcie rozwodu, a Michał Wi¶niewski spotyka się z Dominik± Tajner-Idzik.

Wokalista próbował swoich sił w biznesie, m.in. jako wła¶ciciel firmy odzieżowej i klubu muzycznego; jest wła¶cicielem kasyna oraz stron internetowych po¶więconych grze w pokera. Ma też na koncie liczne przygody z telewizj±. W 2003 roku zaprezentował swoje życie prywatne w reality show Jestem jaki jestem. Wyst±pił też w jednym z odcinków serialu Daleko od noszy oraz w komedii Lawstorant w 2005 roku. Od 2010 roku prowadzi program Opowiedz nam swoj± historię w TVP2.

(APa)

Najnowsze plotki

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 38