polskie

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Biografia

Michał Wiśniewski urodził się 9 września 1972 roku w Łodzi. Posiada obywatelstwo polskie i niemieckie ? część dzieciństwa spędził w Niemczech, gdzie skończył szkołę średnią. Po osiągnięciu pełnoletności wrócił do Polski. Początkowo zajmował się różnymi pracami, aż w roku 1995 założył wraz z Jackiem Łągwą i Magdą Femme grupę Ich Troje. Zespół zaczął odnosić sukcesy w 2001 roku, gdy hitem stała się piosenka Powiedz.

Największe emocje budzi prywatne życie artysty. Michał Wiśniewski był trzykrotnie żonaty. Magda Femme, z którą Wiśniewski rozstał się 2001 roku była założycielką i pierwszą wokalistką grupy. Marta ?Mandaryna? Mandrykiewicz, żona Wiśniewskiego w latach 2002-2006 to tancerka i choreografka zespołu. Para ma dwójkę dzieci: Xaviera Michała i Fabienne Martę. Trzecią żoną artysty została w 2007 roku wokalistka Ich Troje Anna Świątczak. Para ma dwie córki: Etiennette Annę i Vivienne Viennę. Obecnie są w trakcie rozwodu, a Michał Wiśniewski spotyka się z Dominiką Tajner-Idzik.

Wokalista próbował swoich sił w biznesie, m.in. jako właściciel firmy odzieżowej i klubu muzycznego; jest właścicielem kasyna oraz stron internetowych poświęconych grze w pokera. Ma też na koncie liczne przygody z telewizją. W 2003 roku zaprezentował swoje życie prywatne w reality show Jestem jaki jestem. Wystąpił też w jednym z odcinków serialu Daleko od noszy oraz w komedii Lawstorant w 2005 roku. Od 2010 roku prowadzi program Opowiedz nam swoją historię w TVP2.

(APa)

Najnowsze plotki

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 36