polskie

Jarosław Jakimowicz

Jarosław Jakimowicz

Biografia

Jarosław Jakimowicz, właściwie Jarosław Jakimowicz ? Kriegl, urodził się 17 lipca 1969 roku w Kutnie. Jest absolwentem technikum mechanicznego, po którego ukończeniu wyjechał do Niemiec. Drugi człon nazwiska otrzymał po rodzicach swojej narzeczonej, którzy po śmierci swojej córki zdecydowali się na adopcję Jarka.

Jego pierwszą pracą było zmywanie naczyń w restauracji, po czym awansował na stanowisko kucharza. Dorabiał też jako pracownik budowlany i dekorator wnętrz.

Swoją karierę aktorską zaczął od wcielenia się w postać Cichego w filmie Młode Wilki . Dzięki tej roli zdobył dużą popularność i rok później na Pierwszym Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach odcisnął dłoń na Promenadzie Gwiazd.

Po znakomitym debiucie, mogliśmy go oglądać grającego coraz mniej znaczące role. Dostał angaże w takich filmach jak Nic śmiesznego , Tajemnica Sagali , Zaklęta , Job, czyli ostatnia szara komórka . Kilkukrotnie występował też w serialach, między innymi w Złotopolskich , Na dobre i na złe , Klanie i Pierwszej miłości .

Jego małżeństwo z malarką Joanną Sarapatą się rozpadło, mimo, iż para ma syna Johana. Powodem rozstania się pary była zdrada Jakimowicza z dziewczyną, z którą ma drugiego syna Jeremiasza. Jakimowicz w reality ? show Big Brother VIP poznał Jolantę Rutowicz, z którą prowadził program J&J, czyli Jola i Jarek i z którą był prywatnie. Jednak i ten związek nie przetrwał.

(PSz)

Najnowsze plotki

1 2 3 4 5 z 5