Czy chodziło Ci o: Anna przybylska, ania przybylska

polskie

Anna Przybylska

Anna Przybylska

Biografia

Anna Przybylska urodziła się 26 grudnia 1978 roku w Gdyni. Jako nastolatka planowała karierę modelki, jednak agencja, z którą nawiązała współpracę zaproponowała jej udział w castingach filmowych. Dzięki jednemu z nich Anna Przybylska zagrała w filmie Ciemna Strona Wenus Radosława Piwowarskiego. Zadebiutowała na ekranie w wieku 19 lat, budząc uznanie krytyków rolą wymagającą dużej odwagi.

W tym samym czasie miał miejsce jej debiut telewizyjny w serialu Złotopolscy, w którym zagrała policjantkę Marylkę. Dwa lata później zagrała w sitcomie Lot 001. W 2000 roku wcieliła się w rolę Laski w filmie Sezon na leszcza Bogusława Lindy. Ta rola sprawiła, że Anna Przybylska stała się jedną z najpopularniejszych aktorek.

Kolejne role - w Karierze Nikosia Dyzmy i Rób swoje ryzyko jest twoje (2202) oraz w Superprodukcji(2003) ? dowiodły jej dużego talentu komediowego, który wykorzystała także w popularnym sitcomie Daleko od noszy. aktorka nie ograniczała się jednak do komedii. Zagrała też w Królowej chmur Radosława Piwowarskiego oraz thrillerze Rh+. Duży sukces odniosła też w drugoplanowej roli w Lekcjach pana Kuki.

Aktorskie sukcesy Anny Przybylskiej zwróciły uwagę przedstawicieli firmy Margaret Astor. Od 2004 roku Anna Przybylska jest twarzą tej marki, wystąpiła także w kilku innych reklamach. Dwukrotnie pojawiła się na okładce Playboya.

Anna Przybylska po rozwodzie z tenisistą Dominikiem Zygrą związała się z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem. Para ma trójkę dzieci: Szymona, Oliwię i Jasia.

Najnowsze plotki

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 19