Czy chodziło Ci o: ania guzik

polskie

Anna Guzik

Anna Guzik

Biografia

Anna Guzik urodziła się 15 sierpnia 1976 roku w Katowicach. Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Karierę zaczynała jako aktorka teatralna, jej debiutem była rola Matty w spektaklu Czyż nie dobija się koni. Obecnie występuje przede wszystkim w Teatrze Polskim w Bielsku ? Białej.

W kinie zadebiutowała w 1999 roku w filmie Krugerandy. Popularność przyniosły jej role serialowe. Anna Guzik wcieliła się w uwielbianą przez widzów postać Żanety Kopeć w serialu Na Wspólnej. Gra w nim od 2003 roku. Dużym sukcesem okazała się też główna rola w serialu komediowym Hela w opałach i obyczajowym ? Usta usta. Anna Guzik zagrała też w serialu Agentki i takich filmach jak Ciało, Senność, Wędrowiec czy Miłość na wybiegu.

W 2007 roku wygrała program Taniec z gwiazdami, partnerował jej Łukasz Czarnecki. Tego samego roku zwyciężyła też w programie Po prostu taniec. Aktorka wzięła udział w kilku popularnych programach rozrywkowych. Pojawiła się m.in. w Dniu kangura, Kocham Cię Polsko i Jak oni śpiewają. Gościła też w znanych talk show. Anna Guzik starannie ukrywa swoje życie osobiste, choć media spekulują, że aktorka nie jest w związku.

(APa)

Najnowsze plotki

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 12