polskie

Agata Młynarska

Agata Młynarska

Biografia

Agata Młynarska urodziła się 23 marca 1965 w Warszawie. Jej ojciec Wojciech Młynarski jest znanym piosenkarzem, siostra Paulina Młynarska-Moritz grała w filmach, obecnie pracuje jako dziennikarka telewizyjna. Wśród jej dalekich przodków znajduje się też... pianista Artur Rubinstein. Agata Młynarska z wykształcenia jest polonistką, pracuje jako dziennikarka telewizyjna i konferansjer. Karierę w telewizji rozpoczęła w 1990 roku w Dwójce, z którym była związana przez szesnaście lat. Zaczynała jako współprowadząca program "Róbta co chceta" Jurka Owsiaka oraz konferansjer na pierwszych finałach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Popularność zdobyła jako gospodyni programów rozrywkowych, takich jak "Pytanie na śniadanie", "Bezludna Wyspa". Współtworzyła też program "Animals" dla miłośników zwierząt. Od 2006 roku współpracuje z Polsatem i TV4. W Polsacie prowadziła popularne show "Dzień Kangura" a w TV4 teleturniej dla gimnazjalistów "Eureko, ja to wiem". Wspólnie z Krzysztofem Ibiszem prowadziła też show "On i Ona".

Agata Młynarska ma w swoim dorobku prowadzenie wielu imprez plenerowych, gal i koncertów, jest cenionym konferansjerem. Zagrała epizody w kilku filmach, najczęściej wcielając się w rolę dziennikarki (m.in. "Świat według Kiepskich" i "M jak miłość").

Agata Młynarska była dwukrotnie zamężna, niedawno rozstała się z prezenterem pogody Jarosławem Kretem, z którym była zaręczona. Z pierwszego związku z dr historii Leszkiem Kieniewiczem ma dwóch synów: Tadeusza i Stanisława. Dziennikarka ma też dwie adoptowane - obecnie już dorosłe - córki: Alę i Sylwię. Przez wiele lat utrzymywała to w tajemnicy.

(APa)

Najnowsze plotki

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 18