polskie

Natasza Urbańska

Natasza Urbańska

Biografia

Natasza Urbańska urodziła się 17 sierpnia 1977 roku w Warszawie. Od dziecka trenowała gimnastykę artystyczną w Legii Warszawa, wielokrotnie zdobywając mistrzostwo miasta i inne tytuły. W 1991 roku pomyślnie przeszła casting do musicalu Metro, jednak przeszkodą w angażu okazał się jej zbyt młody wiek. Przyjęto ją do zespołu Teatru Buffo dwa lata później. Pojawiła się we wszystkich znaczących produkcjach teatru, stając się jego czołową artystką. W 1998 roku jako asystentka Janusza Józefowicza przygotowywała wraz z nim musical Metro w Moskwie. Asystowała także później przy takich przedstawieniach jak Prorok, Romeo i Julia czy Czarownice z Eastwick.

Jaka to melodia. Od 2007 roku występowała w muzycznych programach rozrywkowych Przebojowa noc i Złota Sobota w TVP1. W 2007 roku wyróżniono nominacją do Wiktora Publiczności oraz Artysty Roku, wygrała także konkurs VIVA Najpiękniejsi. Dobra passa Nataszy wiązała się też z licznymi sesjami zdjęciowymi na okładki najpopularniejszych magazynów i kontraktami reklamowymi. Urbańska została twarzą stacji Canal+, reklamowała też produkty Pantene i lody Koral. W 2009 roku wzięła udział w X edycji Tańca z gwiazdami, zajmując drugie miejsce. W tym samym roku została też odznaczona Wiktorem w kategorii Gwiazda piosenki i estrady. Natasza Urbańska ma na swoim koncie udział w nagraniach dwóch płyt: Balkanika i Hity Buffo.

Kilkakrotnie pojawiała się na ekranie, grając m.in. w filmie Sztos i serialu Fala Zbrodni. W produkcji Jerzego Hoffmana Bitwa Warszawska 1920 wciela się w postać artystki kabaretowej. W 2011 roku została zaangażowana do show Bitwa na Głosy jednak jej drużyna nie odniosła zwycięstwa w show. W połowie 2011 roku została nową prowadzącą Taniec z Gwiazdami zastępując w tej roli Katarzynę Skrzynecką.. Od 2008 roku Natasza Urbańska jest żoną Janusza Józefowicza. Mają córkę Kalinę.

Najnowsze plotki

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 37